Superonline İptal Formu,Dilekçesi Ve Ücretini Burada bulabilir ve Formu veya dilekçeyi kendinize göre düzenliyebilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 850 222 0 222) www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi, ve TİM kanallarından yapılacak başvurularla bulunabilirsiniz..

Turkcell Superonline abonelik iptali

Türkcell Süperonline adsl / fiberoptik aboneliğinizi Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 222 numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
iptal talebi sonrası hizmet@superonline.com adresine de aboneliğinizi iptal etmek istediğinize dair email göndermeyi ihmal etmeyin.
Taahhüt süresi dolmadan Turkcell Superonline aboneliğinizi iptal etmek isterseniz:
– Modem bedeli
– Kapmpanya dolayısıyla yapılan indirimler için sizden ayrıca bir bedel istenecektir.
Aboneliğinizi iptal ettirmekte sıkıntı çekerseniz Turkcell Superonline aboneliğinizin iptali için noter aracılığı ile ihtarname çekiniz.

Fiber İnternet Hizmetimi 24 ay taahhüt süresinden önce iptali durumunda “cayma bedeli” olarak ne ödeyeceğim?

Aktivasyon ücretinin kalan taksitleri (29 TL’lik aktivasyon ücreti 24 ay taksitlendirilmiş ise), kurulum bedeli 150 TL ve Fiber İnternet Paketinde yararlanılan faydaların toplam tutarı ve kullanılan sabit telefon görüşmelerindeki faydaların toplam tutarı (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli son faturanıza yansıtılır.
 
Top