Türkiye’nin her noktasından hizmet merkezi numaramız olan 444 0 888’ü alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz

Beko Garanti Şartları

Beko'dan yeni bir beyaz eşya almış olup, ek garanti fırsatından yararlanmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için, satış tarihini takip eden en geç bir ay içinde, yetkili satıcımıza müracaat etmeniz gerekmektedir.

Yetki satıcınız, 7 yıl garanti belgesi üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak dolduracak ve kendisine ait bölümü koparıp alacaktır. Ek garantinin geçerlilik kazanması için, 7 yıl garanti belgesindeki "Yetkili servis" ile ilgili bölümün, montajı yapan yetkili servise, satış tarihini takip eden en geç bir ay içinde ulaştırılması gerekmektedir.

7 yıl garanti belgenizi saklayınız.

7 yıl garanti kapsamındaki beyaz eşyalar buzdolabı, ankastre buzdolabı (tezgah seviyesi ve üstten kapaklı derin dondurucular hariç), fırın, ankastre fırın (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç), bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre çamaşır makinesi ve kurutma makinesidir.

Bu belge, arka yüzdeki bilgilerin yetkili satıcı tarafından eksiksiz doldurulması halinde ve sadece verildiği yetkili satıcıda geçerlidir.
 
Top