Polisan Boya Şubeleri Bölge Müdürlükleri iletişim Adres ve Telefonları


Adana Bölge Müdürlüğü
Adres: Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bulvarı 5. Sok. Tekin 1 Apt. No. 3 K.4 D.4 Çukurova / ADANA
Telefon: (0322) 231 28 44
Faks: (0322) 231 30 26
E-posta: adana@polisan.com.tr


Ankara Bölge Müdürlüğü
Adres: Rüzgarlı Celal Atik Sok. Halis Köseoğlu İş Hanı No:4/64 Ulus / ANKARA
Telefon: (0312) 324 43 95
Faks: (0312) 310 53 31
E-posta: ankara@polisan.com.tr


Antalya Bölge Müdürlüğü
Adres: Demircikara Mah. Dr.Burhanettin Onat Cad. Ak Sitesi B Blok No: 47/9 ANTALYA
Telefon: (0242) 312 62 65
Faks: (0242) 312 62 64
E-posta: antalya@polisan.com.tr


Bursa Bölge Müdürlüğü
Adres: Millet Mah. Derya Cad. No: 118/A Yıldırım / BURSA
Telefon: (0224) 351 50 82
Faks: (0224) 351 50 24
E-posta: bursa@polisan.com.tr


Denizli Bölge Müdürlüğü
Adres: İlbade Mah. İzmir Bulvarı No:135 Merkez / DENİZLİ
Telefon: (0258) 372 01 88
Faks: (0258) 372 17 16
E-posta: denizli@polisan.com.tr


Diyarbakır Bölge Müdürlüğü
Adres: Yeni Hal Kavşağı Bağcılar Mah. Yaşam Sitesi B Blok No:2 DİYARBAKIR
Telefon: (0412) 251 04 99
Faks: (0412) 251 04 95
E-posta: diyarbakır@polisan.com.tr


Gaziantep Bölge Müdürlüğü
Adres: İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı Tekerekoğlu İş Merk. No: 87 GAZİANTEP
Telefon: (0342) 215 30 36
Faks: (0342) 215 30 39
E-posta: gaziantep@polisan.com.tr


Batı Marmara/Doğu Marmara Bölge Müdürlükleri
Adres:İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. No:21 Gür İş Merkezi Kat : 5 D:10-11 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: (0 216) 411 96 97 / (0216) 411 54 63 / (0216) 411 54 15 / (0216) 411 85 35 / (0216) 411 83 85
Faks: (0216) 411 53 20 (Batı Marmara) / (0 216) 411 19 94 (Doğu Marmara)
E-posta: bmarmara@polisan.com.tr / dmarmara@polisan.com.tr


İzmir Bölge Müdürlüğü
Adres: Ankara Cad. No:22/1 A Blok Kat: 2 Çınarlı / İZMİR
Telefon: (0232) 486 96 96 (Pbx)
Faks: (0232) 486 00 88
E-posta: izmir@polisan.com.tr


İzmit Bölge Müdürlüğü
Adres: Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Liman Cad. No:7 Dilovası / KOCAELİ
Telefon: (0262) 679 72 44
Faks: (0262) 754 74 35
E-posta: izmit@polisan.com.tr


Kayseri Bölge Müdürlüğü
Adres: Hacı Saki Mah. Alpay Sok. No:15 Kat:9/18 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon: (0352) 231 24 23
Faks: (0352) 231 17 16
E-posta: kayseri@polisan.com.tr


Konya Bölge Müdürlüğü
Adres: Sahibi Ata Mah. Furgandede Cad. Lalezar Apt. No:33 Kat:2 Daire:2 Meram / KONYA
Telefon: (0332) 351 82 01
Faks: (0332) 351 82 03
E-posta: konya@polisan.com.tr


Samsun Bölge Müdürlüğü
Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:327/6 Atakum / SAMSUN
Telefon: (0362) 439 30 20
Faks: (0362) 439 30 22
E-posta: samsun@polisan.com.tr


Trabzon Bölge Müdürlüğü
Adres: İskenderpaşa Mah. Değirmendere Cad. No:3 Kat:5 Atatürk Alanı / TRABZON
Telefon: (0462) 321 60 21
Faks: (0462) 322 39 34
E-posta: trabzon@polisan.com.tr


Trakya Bölge Müdürlüğü
Adres: Zafer Mah. Muratlı Cd. Lale Apt. No:17 K:3 D:4 TEKİRDAĞ
Telefon: (0282) 263 80 02
Faks: (0282) 263 80 09
E-posta: trakya@polisan.com.tr

 
Top