Koton Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi


0212 331 33 00


KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok PK:34396
Maslak/Şişli- İSTANBUL
Tel: 02123313300
E-Posta : info@koton.com.tr


En yakın Koton mağazası nerede?
KOTON'un yurtiçi ve yurtdışı tüm mağazaları için Mağazalar bölümünde arama yapabilirsiniz. Bu şekilde size en yakın satış noktamızın adres bilgilerini harita üzerinde görebilir, iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Koton'dan satın aldığım ürünlerin iade/değişim süreci nasıldır?
Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş,fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürün iade işleminde; Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, satış belgelerinizi fatura/fiş, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş,slip ile beraber ürünü, satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız.
İade/Değişim hakkından yararlanabilmek için süremiz ne kadar?
İade/değişim sürecimiz 30 gündür.


KOTON'dan alınan ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi için ne yapmalıyım?
Ürünlerimizin iç etiketlerinde, o ürüne özel yıkama ve bakım talimatları bulunmaktadır. Dayanıklılığını uzun süre korumak için, ürünleri talimatlarına uygun kullanmanızı öneriyoruz.


Müşteri İlişkileri ile nasıl irtibat kurabilirim?
Her türlü şikayet, öneri, bilgi ve teşekkür için iletişim bölümünden şikayet/öneri formumuzu doldurabilirsiniz.
KOTON'da çalışmak istiyorum, ne yapmalıyım?
KOTON'da çalışmak için, CV'nizi info@koton.com.tr ya da İnsan Kaynakları (web sitesinin ik sayfasına link) üzerinden yönlendirmelerimizi izleyerek bize ulaştırabilirsiniz. İnsan Kaynakları yetkililerimizin saklayacağı CV'lerinizdeki iletişim bilgileriniz ile gerekli görülen pozisyonlar için sizinle iletişim kuracağız.
Bir Koton mağazası açabilir miyim?
Web sitemizde bulunan Franchise bölümünden, bayilik ve franchise sistemimiz ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bu siteden online alışveriş yapabiliyor muyuz?
Bu hizmetimizin en kısa sürede başlaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Online alışveriş devreye girdiğinde bilgilendirilmek isterseniz, lütfen bültenimize üye olunuz.
KOTON'un üyelik kartı bulunuyor mu?
KOTON'un herhangi bir üyelik kartı bulunmamaktadır.
Yurtdışı KOTON mağazalarından yurtiçine ürün talebinde bulunabiliyor muyuz?
Ürün taleplerini sadece yurtiçi mağazalarımız için değerlendirebiliyoruz, yurtdışı mağazalarına özel ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.

 
Top