Sorumlu Kişi ; Erdal KÜÇÜKŞEHİR (Genel Müdür) V.D.=Selçuk - 5760003371
Bu Site Kombassan Holding A.Ş. Sunucularından Yayın Yapmaktadır. kombassan@kombassan.com.tr


Kompen PVC Yapı ve İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş.


Bölge : Fabrika
Tel : 0 332 627 93 96
Faks : 0 332 627 94 00
Adres : Konya Afyon Karayolu 45. Km. Ladik Mevkii Sarayönü
PK: 42435 / Konya / Türkiye
Mail : kompen@kompen.com.tr
Merkez Bölge Müdürlüğü


Bölge : Merkez
Tel : 0 332 237 84 40
Faks : 0 332 235 76 48
Adres : Fatih Mahallesi. Yeni İstanbul Yolu Caddesi. NO: 26
Selçuklu / Konya / Türkiye
Mail : merkez@kompen.com.tr
Marmara Bölge Müdürlüğü


Bölge : Marmara
Tel : 0 212 655 42 42
Faks : 0 212 489 40 00
Adres : Bağlar Mah.Osmanpaşa Cad.Kat:3 No:21 Güneşli-Bağcılar
İstanbul / Türkiye
Mail : marmara@kompen.com.tr
Ege Bölge Müdürlüğü


Bölge : Ege
Tel : 0 232 375 41 00
Faks : 0 232 375 00 76
Adres : 4. Sanayi Sitesi 129/15 sok. No:9
Bornova / İzmir / Türkiye
Mail : ege@kompen.com.tr
Ankara Temsilciliği


Bölge : Ankara
Tel : 0 312 285 90 28
Faks : 0 312 285 52 09
Adres : Ceyhun Atıf Kansu Cd. No:32/1
Balgat / Ankara / Türkiye
Mail : ankara@kompen.com.tr
Bursa Temsilciliği


Bölge : Bursa
Tel : 0 224 342 00 57
Faks : 0224 342 00 47
Adres : Erikli Mah.Ankara Yolu Cad.No:468/A
Yıldırım/Bursa/Türkiye
Mail : marmara@kompen.com.tr

 
Top