LİNTEKS TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Bakır ve Pirinççiler Sanayi Sitesi Mustafa Kurtoğlu Cad. No:7 K: 3 
34306 Beylikdüzü / İstanbul


Telefon: +90 212 876 16 16

Fax: +90 212 876 16 36

E-mail: linteks@linteks.com.tr

Bölgeler ve Satış Sorumluları

Akdeniz Bölgesi / Ayhan ÇINAR
ayhan@linteks.com.tr


Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi / Barbaros SÜAR
barbaros@linteks.com.tr


Karadeniz Bölgesi / Cüneyt KAYA
cuneyt@linteks.com.tr


Tarakya/Batı Karadeniz Bölgesi / Halil ŞENGÜL
halil@linteks.com.tr


Ege Bölgesi / Erkut KULAKSIZ
erkut@linteks.com.tr


İstanbul Avrupa Yakası / Hasan DOYGUN
hasan@linteks.com.tr


İstanbul Avrupa Yakası / Özkan OCAK
ozkan@linteks.com.tr


İstanbul Anadolu Yakası / İsmail YILMAZ
ismail@linteks.com.tr


İç Anadolu Bölgesi / Sercan KİLCİ
sercan@linteks.com.tr


Ankara Bölgesi / Saygın EMEKSİZ
saygin@linteks.com.tr


Satış Asistanı / Engin AKIN
engin@linteks.com.tr


Zincir Mağazalar ve Konsept Mağazalar

Ahmet BOYAR / Zincir Mağazalar Yöneticisi
ahmet@linteks.com.tr


Mert KARAKAYA / Zincir Mağazalar Asistanı
mert@linteks.com.tr


Takım Sporları

Adnan KAYA / Takım Sporları Yöneticisi
adnan@linteks.com.tr


Ürün Departmanı

Hayriye AYKUT / Ayakkabı Ürün Sorumlusu
hayriye@linteks.com.tr


Selim ÖNGELİR / Tekstil&Aksesuar Ürün Sorumlusu
selim@linteks.com.tr
 
Top