Kimse Yok Mu Derneği Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi


44 44 593




Her türlü soru, talep, istek ve şikayetlerinizi 44 44 593 no'lu telefondan bize ulaştırabilirsiniz.

E-posta: info@kimseyokmu.org.tr

Genel Merkez
Telefon :
0 (216) 521 80 80

Faks :
0 (216) 520 16 16

E-mail :
info@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Mimar Sinan Mah. Basra Cad. No:24 Sultanbeyli / İSTANBUL

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Mardin Şubesi
Kars Şubesi
Telefon :
0 (474 ) 223 64 50

Faks :
0 (474 ) 223 64 50

E-mail :
kars@kimseyokmu.org.tr

Adres :
İstasyon Mahallesi Faikbey Caddesi Tan Apt No:234/1


Adana Şubesi
Telefon :
0 (322) 232 30 40

Faks :
0 (322) 232 81 82

E-mail :
adana@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Mahfezsığmaz Mah. 79037 Sok. No:2/1 01170 Çukurova

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Afyonkarahisar Şubesi
Telefon :
0 (272) 214 16 00 / 214 22 44

Faks :
0 (272) 214 16 00

E-mail :
afyon@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Fakıpaşa Mah. 2. Belediye Şehir Çarşısı No:99

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Ankara Şubesi
Telefon :
0 (312) 232 17 17

Faks :
0 (312) 232 17 21

E-mail :
ankara@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:24/14 Kızılay

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Antalya Şubesi
Telefon :
0 (242) 243 40 50

Faks :
0 (242) 243 40 36

E-mail :
antalya@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Yüksekalan Mahallesi Mevlana Caddesi No: 39/A Muratpaşa

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Balıkesir Şubesi
Telefon :
0 (266) 244 00 04

Faks :
0 (266) 244 10 02

E-mail :
balikesir@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Karasi Mah. Dokumacılar Sok. No:4

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Bolu Şubesi
Telefon :
0 (374) 222 0 444

Faks :
0 (374) 222 0 445

E-mail :
bolu@kimseyokmu.org.tr

Adres :
İhsaniye Mahallesi Kır Sokak No:36/13 Merkez /BOLU

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Bingöl Şubesi
Telefon :
0426 216 01 01

Faks :
0426 216 01 01

E-mail :
Bingol@kimseyokmu.org.tr

Adres :
SARAY MAH. ÇAPAKÇUR CAD. NO:5/B BİNGÖL MERKEZ


Bursa Şubesi
Telefon :
0 (224) 221 08 08

Faks :
0 (224) 221 08 88

E-mail :
bursa@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Reyhan Mah. Mantıcı Sok.No:15 Şehreküstü/Osmangazi

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Çorum Şubesi
Telefon :
0(364) 234 00 27

Faks :
0(364) 234 00 29

E-mail :
corum@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Mimar Sinan Mah. Cemil Bey Cad. No:86/A

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Batman Şubesi
Telefon :
0 488 290 11 66

Faks :
0 488 290 11 66

E-mail :
batman@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Gültepe Mah. Aşık Veysel Bulvarı 4313. Sok. No: 31 - Batman


Denizli Şubesi
Telefon :
0 (258) 241 37 38

Faks :
0 (258) 241 57 17

E-mail :
denizli@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Topraklık Mahallesi 619 Sokak No:7 DENİZLİ

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Diyarbakır Şubesi
Telefon :
0 (412) 251 19 55

Faks :
0 (412) 251 05 38

E-mail :
diyarbakir@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Peyas Mah. Fırat Bulvarı No: 6 Kayapınar/Diyarbakır

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Elazığ Şubesi
Telefon :
0 (424) 212 66 66


E-mail :
elazig@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Doğukent Mah. Mimar Sinan Cad. No: 94/A

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Erzurum Şubesi
Telefon :
0 (442) 233 92 92

Faks :
0 (442) 233 92 92

E-mail :
erzurum@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Gez Mahallesi, Şelale Evleri Göktürk Apt No:1 Yakutiye

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Eskişehir Şubesi
Telefon :
0 222 400 00 74

Faks :
0222 400 00 34

E-mail :
eskisehir@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Zafer Mah.Derman cad. no:195/A-B Tepebaşı Eskişehir


Gaziantep Şubesi
Telefon :
0 (342) 231 60 25 / 231 11 10

Faks :
0 (342) 231 60 25

E-mail :
gaziantep@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Kolejtepe Mah. Yeşil Cami Cad. Opr.Dr.A.Hurşit Battal Sok. Şefkat Mağazası Şahinbey

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Hatay Şubesi
Telefon :
0326 221 7781

Faks :
0326 221 7781

E-mail :
hatay@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Kavaslı Mahallesi Barış Caddesi Nur Sokak No: 2/5 Beyza Sitesi A Blok Antakya/Hatay


Boğaziçi Şubesi
Telefon :
0 (212) 251 49 90 / 251 18 45

Faks :
0 (212) 251 22 62

E-mail :
bogazici@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Hamidiye Mah. Girne Cad. No:58 Kağıthane

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

İstanbul Şubesi
Telefon :
0 (212) 451 59 00

Faks :
0 (212) 451 03 00

E-mail :
istanbul@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Çobançeşme Mah. Kalender Sok. No:5 Yeni Bosna

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

İzmir Şubesi
Telefon :
0 (232) 489 83 83

Faks :
0 (232) 425 24 72

E-mail :
izmir@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Gazi Bulvarı Vural İş Merkezi No:16/4 Konak

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Kahramanmaraş Şubesi
Telefon :
0 (344) 215 40 01


E-mail :
kahramanmaras@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi Mustafa Or Caddesi Ecem Apt. Altı No:16/1

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Kayseri Şubesi
Telefon :
0 (352) 338 98 64 / 338 98 68

Faks :
0 (352) 338 98 68

E-mail :
kayseri@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Beş Parmak Mah. Erkilet Bulvarı Nazarsude Apt altı No:67/A Kocasinan

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Kocaeli Şubesi
Telefon :
0 (262) 325 91 27

Faks :
0 (262) 325 91 47

E-mail :
kocaeli@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Şehit Kazım Sk. No:77 İzmit

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Konya Şubesi
Telefon :
0 (332) 342 26 10

Faks :
0 (332) 342 26 70

E-mail :
konya@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Fevzi Çakmak Mah. Hüdai Cad. No: 39/A Karatay

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Malatya Şubesi
Telefon :
0 (422) 324 24 10

Faks :
0 (422) 324 24 10

E-mail :
malatya@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Niyazi Mah. 4. Sok. No:28

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Manisa Şubesi
Telefon :
0 (236) 232 88 88 / 231 94 94

Faks :
0 (236) 232 33 43

E-mail :
manisa@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Arda Mahallesi, Kenzi Caddesi No:38/A Merkez

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Marmara Şubesi
Telefon :
0 (216) 402 10 40

Faks :
0 (216) 402 10 41

E-mail :
marmara@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Küçük Çamlıca Mah. Bulgurlu Cad. No:34 Üsküdar

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Mersin Şubesi
Telefon :
0 (324) 237 92 30/237 99 99

Faks :
0 (324) 238 60 60

E-mail :
mersin@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Camii Şerif Mah. 5240 Sok. No: 9/5 Ökten Apt.

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Niğde Şubesi
Telefon :
0 (388) 232 34 36

Faks :
0 (388) 232 34 36

E-mail :
nigde@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Selçuk Mah. Ethem onbaşı Cad. Görkemli Sit. B Blok Niğde/Merkez


Muğla Şubesi
Telefon :
0 (252) 212 76 77

Faks :
0 (252) 212 76 73

E-mail :
mugla@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Emirbeyazıt Mah. Bayram Çetinkaya Caddesi. No: 11/3-4

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Sakarya Şubesi
Telefon :
0 (264) 273 85 85 / 0 (264) 273 85 44

Faks :
0 (264) 273 85 85

E-mail :
sakarya@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Yeni Mahalle Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No : 1 Erenler / Sakarya

Kroki :
Krokiyi görmek için tıklayınız

Sivas Şubesi
Telefon :
0346 225 40 50

Faks :
0346 225 40 50

E-mail :
sivas@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Demircilerardı Mah. Şehitler Caddesi No: 59 A-B SİVAS MERKEZ


Siirt Şubesi

Samsun Şubesi
Telefon :
0(362) 238 28 35

Faks :
0 (362) 238 17 17

E-mail :
samsun@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Yenimahalle Gülsan San. Sitesi Çarşamba Cad. No:90 Canik



Şanlıurfa Şubesi
Telefon :
0 (414) 314 91 34

Faks :
0 (414) 313 30 09

E-mail :
sanliurfa@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Ahmet Ersven Mah. İpekyol Cad Uğur Apt altı No:64/A ŞANLIURFA



Şırnak Şubesi
Telefon :
0 (486) 616 86 63


E-mail :
sirnak@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Dicle Mahallesi Çevik Sokak No: 3 Cizre/ Şırnak


Trabzon Şubesi
Telefon :
0 (462) 321 09 09

Faks :
0 (462) 322 39 39

E-mail :
trabzon@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Pazarkapı Mahallesi Islahane Sokak No:37



Uşak Şubesi
Telefon :
0 (276) 223 81 55

Faks :
0 (276) 223 81 55

E-mail :
usak@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Köme Mah. Çapraz Sok. No:7/A


Van Şubesi
Telefon :
0 (432) 215 52 50 / 0 533 087 88 33

Faks :
0 (432) 215 52 50

E-mail :
van@kimseyokmu.org.tr

Adres :
Edremit yolu üzeri Van Gölü Toptancılar Sitesi Yeşil Ada B Blok No:18


 
Top