13 Ağustos 2013 Salı

Kifidis Şubeleri Mağazaları Adres ve Telefonları





Adana
Telefon-10322 459 06 90AdresAtatürk Cad. Saniye Ethem Apt. No: 65 Seyhan - Adana
Telefon-2-E-Mail-
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi:08:30 - 20:30 / Pazar: Kapalı

Airport AVM Outlet
Telefon-10212 465 86 18AdresLondra Asfaltı E-5 Karayolu üzeri Airport Alışveriş Merkezi 1.Bodrum kat No:21 Bakırköy - İstanbul
Telefon-20212 465 86 19E-Mailairport@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00

Akmerkez
Telefon-10212 282 10 45AdresAlt Çarşı No: 130 Etiler - İstanbul
Telefon-20212 282 10 46E-Mailakmerkez@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00

Akmerkez Bric’s / Kifidis Fashion Mağazası
Telefon-10212 282 12 93AdresZemin Kat No: 248 Etiler - İstanbul
Telefon-20212 282 12 94E-Mailbrics@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00


Ankara Ankamall
Telefon-10312 541 12 75AdresANKAMALL AVM 18/B 06060 Akköprü Kavşağı, İskitler - Ankara
Telefon-20312 541 12 76E-Mailankara@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün:10:00 - 22:00



Ankara Cepa
Telefon-10312 219 71 04AdresMustafa Kemal Mahallesi 17. Sokak No:2 Cepa Alışveriş Merkezi Kat:2 No:256-257 - Ankara
Telefon-20312 219 71 05E-Mailcepa@kifidis.com.tr
Faks0312 219 71 06Çalışma SaatleriHer Gün:10:00 - 22:00


Antalya Migros
Telefon-10242 230 11 41AdresMigros AVM A29-A34 071050 Arapsuyu - Antalya
Telefon-20242 230 11 42E-Mailantalya@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün:10:00 - 22:00

APLUSAVM
Telefon-10212 559 51 43AdresAdnan Kahveci Bul. APlus Avm 6.Kısım K.2 Bk.76 Ataköy - İstanbul
Telefon-2-E-Mailaplus@kifidis.com.tr
Faks0212 559 51 34Çalışma SaatleriAçılış : 10:00 Kapanış : 22:00

Bakırköy
Telefon-10212 570 87 39AdresEbuziyya Caddesi No. 19 Bakırköy - İstanbul
Telefon-20212 570 89 30E-Mailbakirkoy@kifidis.com.tr
Faks0212 570 90 17Çalışma SaatleriHafta İçi : 09:00 - 20:00 / Pazar: 11:00 - 19:00


Balıkesir
Telefon-10266 241 07 06AdresHisariçi Mahallesi, Örücüler Caddesi No:14/B - Balıkesir
Telefon-20266 241 07 22E-Mailbalikesir@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi ve Cumartesi : 08:30 - 19:30



Bodrum Oasis
Telefon-10252 317 13 44AdresOASİS Bodrum AVM No: 87-Z-110 2.Bölüm No: 209 Bodrum - Muğla
Telefon-20252 317 25 56E-Mailbodrum@kifidis.com.tr
Faks0252 317 28 00Çalışma SaatleriHer Gün:10:00 - 23:00


Bomonti Outlet/ Seri Sonu Mağazası
Telefon-10212 296 83 03 / 113AdresAhenk Sokak No:2, 34381 Şişli - İstanbul
Telefon-2-E-Mail-
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi ve Cumartesi: 09:00 - 19:30


Bursa Korupark AVM
Telefon-10224 242 41 17AdresKorupark Alış Veriş Merkezi, B1 Girişi No:226 - Bursa
Telefon-2-E-Mailkorupark@drschollturkiye.com
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün : 11:00 - 23:30

Caddebostan
Telefon-10216 478 14 67AdresBağdat Cad. No: 277/A Caddebostan / Kadıköy - İstanbul
Telefon-20216 385 93 93E-Mailcaddebostan@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi:09:30 - 19:30 / Pazar:10:00 - 19:30


İstinye Park
Telefon-10212 345 52 19Adresİstinyepark alış veriş merkezi Pınar Mah.İstinye Bayırı Cad. (-2 ) kat No: F132 Sarıyer - İstanbul
Telefon-20212 345 52 17E-Mailistinye@drschollturkiye.com
Faks0212 345 52 18Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00


İzmir
Telefon-10232 421 00 81AdresTalatpaşa Bulvarı No: 23/A Alsancak - İzmir
Telefon-20232 421 00 82E-Mailizmiralsancak@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi:09:30 - 20:30 / Pazar:09:30 - 19:30 (Eylülden sonra)


Nişantaşı
Telefon-10212 225 28 70AdresAkkavak Sk. No: 7/2 Nişantaşı - İstanbul
Telefon-20212 240 89 20E-Mailnisantasi@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi: 09:30 - 19:30 / Pazar: Kapalı



Nişantaşı İbici / Kifidis Fashion Mağazası
Telefon-10212 240 69 98AdresValikonağı Cad. Halilbey Pasajı No: 40/1 Şişli - İstanbul
Telefon-20212 247 01 21E-Mailibici@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi:10:00 - 19:30 / Pazar:Kapalı


Profilo
Telefon-10212 217 69 86AdresProfilo AVM Zemin A Kat No: 26-28 Mğz No: ZA1-04 Mecidiyeköy - İstanbul
Telefon-2-E-Mail-
Faks-Çalışma SaatleriHer Gün:10:00 - 22:00


Suadiye / Kifidis Fashion Mağazası
Telefon-10216 386 49 12AdresBağdat Cad. No: 401/1/C Kadıköy - İstanbul
Telefon-2-E-Mailsuadiye@kifidis.com.tr
Faks-Çalışma SaatleriHafta İçi:09:30 - 19:30 / Cumartesi:09:30 - 20:30 / Pazar:10:00 - 19:30


Torium AVM
Telefon-10212 699 92 24AdresSaadetdere Mah. D100 Karayolu (E5) üstü 68.Sok. No:50 D Blok No:206 Haramidere/Esenyurt - İstanbul
Telefon-2-E-Mailtorium@kifidis.com.tr
Faks0212 699 92 01Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00


Viaport AVM
Telefon-10216 696 16 08AdresYenişehir Mh.Dedepaşa Cd. No:220 34912 Kurtköy-Pendik - İstanbul
Telefon-2-E-Mailviaport@kifidis.com.tr
Faks0216 696 16 25Çalışma SaatleriHer Gün: 10:00 - 22:00


Zafer Plaza KİFİDİS
Telefon-10224 223 11 61AdresŞehreküstü Mah. Cemal Nadir Cad. Zafer Plaza AVM 3 ncü Çarşı Katı No:108 - Bursa
Telefon-2-E-Mailzaferplaza@kifidis.com.tr
Faks0224 223 27 52Çalışma SaatleriHafta içi/Haftasonu 10:30 / 22:30

Blogger
Disqus
Share Review